Ventist Havalandırma - Havalandırma Sistemleri

Ventist Havalandırma - Havalandırma Sistemleri

VENTİST MÜH. TAAH. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.  2013 yılında İklimlendirme sektörüne  mühendislik hizmeti vermek, teknik destek sağlamak ve  sektörün ihtiyacı olan değişik ürünleri pazarlamak amacıyla İstanbul Avrupa yakasında kurulmuştur. Konusunda deneyimli ve  uzman  Makina Mühendisinden  ve yardımcı personellerinden oluşan ekibiyle, İklimlendirme sektörünün gücünü oluşturan mekanik tesisatçıların ihtiyaçlarını karşılayıp,  havalandırma  tesislerinin tüm gereksinimlerine sorunsuz çözüm üretirken, gereken cihaz ve ekipmanları sunup, müşterilerinin verimliliğini artıracak, hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunacak olanaklar sunuyor.


           Eylül 2013  tarihinden  bu yana sektörde faaliyet gösteren firmamızın gelişiminde, AR-GE’ye verilen önemin, teknolojiye yönelik yaklaşımların,,dinamik satış ve teknik destek aktivitelerinin büyük etkisi olmuştur.
Faaliyetlerin her aşamasında önce kalite ilkesi ile faaliyet gösterilmesini benimseyen şirketimiz, kazancının büyük bir bölümünü araştırma, ve nitelikli personele ayırmaktadır. Firmanın yenilik için yaptığı hamleler, üstün teknik bilgisine ve müşteri ihtiyaçlarının bilincinde olmasına dayanmaktadır. Firmamız, müşterilerimize daha esnek çözümler sunabilmek için gerek mevcut bilgilerini geliştirmekte, gerekse ürün yelpazesini genişletmekte ve sektördeki yeniliklerine dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir.

          Satışını yaptığımız cihaz ve ekipmanlarla ilgili her türlü teknik danışmanlık hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Sürekli  yapılan müşteri ziyaretleriyle problemin yerinde tespiti ve çözümü sağlanmaktadır. Firmamız sürekli iyileştirme ve ekip çalışması yoluyla kaliteli ürün, hizmet ve teknolojik gelişmelerin ışığında müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

          Firmamız pazarlamanın dört ana parametresi olan; Ürün, Yer, Fiyat ve Tanıtım faaliyetlerini en iyi şekilde uygulamaya çalışmaktadır. Gerek katıldığımız, katılacağımız  fuarlarda  gerekse yapılan müşteri ziyaretlerinde yüz yüze veya direkt olarak, diğer zamanlarda ise  katalog, broşür, dergi, gazetelere verilen tanıtım yazıları, internet yoluyla, tüm ürünleri hakkında destek ve hizmet vermeye devam edecektir.